Dnes jsem nadšeným členem Wellness Centra Radosti a cítím každý den obrovskou vděčnost.

Ahoj, jmenuji se Iveta a jsem kouč centra Radosti v Rožnově pod Radhoštěm. Vedu lidi ke změně životního stylu v komplexu strava, pohyb a psychika. A jak to vlastně vše začalo?

Už od dětství mě provázely různé nemoci, které se staly součástí mého života. Brala jsem to jako normální stav. Jenže pak jsem se začala ptát, proč jsem pořád nemocná, proč nemám pěknou postavu, proč mi je pořád špatně z něčeho, co sním? Proč se mi děje to, co se mi děje? A změnila jsem to. Změnila jsem svůj životní styl, stravování, svoje myšlení. Mnoho lidí si dnes neuvědomuje hodnotu svého zdraví, až pokud ho neztratí. Taky jsem ten případ. Jen málo lidí si to uvědomí dřív, než je pozdě a dělá něco preventivně a s úctou ke svému tělíčku . Jsem vděčná za to, že dnes už uvažuji jinak.

Jako odstrašující případ je i moje babička, která ve svém věku jí hodně léků. Její život závisí jen na doktorech. A všechny tyto léky ji sice drží při životě, ale taky ji způsobují spoustu komplikací a bolestí.

Jenže pokud se budeme chovat k sobě s láskou a nedáme do sebe všechno, co dnešní doba nabízí, když si uvědomíme, co je pro náš užitečné a co nám naopak příliš škodí, můžeme prožít svůj život plnohodnotně a ve zdraví. A stačí k tomu opravdu málo.

A proto vám nabízím cestu, po které můžeme kráčet společně…

Jídlo jako radost